Hakkımızda

Sultangazi evden eve nakliyat firmamız, uzun yıllardan beri sektörün içerisinde hizmet veren bir firmadır. Daima en iyi hizmet ile çalışmalarını gerçekleştiren firmamız, yüksek  tecrübe ve deneyimleri ile sektörde fark yaratmaktadır. Müşterilerinin beklentilerinin farkında olan Sultangazi evden eve nakliyat firmamız, işinin ciddiyetinin bilincinde olup zahmetsiz ve stressiz bir ortamda tamamen profesyonel bir şekilde taşımacılık hizmetini gerçekleştirmektedir. Firmamız bünyesinde son teknoloji ekipmanlar, nakliye için uygun olarak dizayn edilmiş araç filosu ve alanında profesyonelleşmiş  her biri tecrübeli eleman kadrosu bulunmaktadır. Sektöre adım attığımız ilk yıllarda İstanbul’un bir kaç bölgesine hizmet  verebilmekte olan Sultangazi evden eve nakliyat firmamız, günümüz de İstanbul’un tüm bölgelerine hizmet verirken aynı zaman da şehirler arası hizmetler de sunmaktadır.

Öncelik olarak İstanbul halkının nakliye ihtiyacını giderme hedefi içerisinde olan firmamız, uygun fiyat ile son derece profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Nakliyat için şart koşulan k1 ve k3 yetki belgelerine sahip olan Sultangazi evden eve nakliyat firmamız, geçmişten günümüze kadar bir çok  başarılı hizmete imza atmıştır. Gelişen ve değişen teknolojiye her daim ayak uydurmayı başaran firma, işinde her daim teknolojiyi  en üst düzeyde kullanmaktadır. İşiniz ya da özel zevkiniz den dolayı değiştirmek zorunda kaldığınız yeni yaşam merkeziniz Sultangazi nakliyat firmamız tarafından sistemli, düzenli ve disiplinli bir ortamda taşınacaktır.

Firmamızın hizmet sunduğu alanlar arasında müze, piyano, banka, büro, ofis, tekstil ve fabrika bulunurken hizmetlerini ekspertiz, sigorta ve asansörlü taşımacılık hizmetleri ile de güçlendirmektedir. Ücretsiz ekspertiz hizmeti sayesinde nakliye öncesi olumsuz durumları tespit ederek sağlıklı ve güvenilir bir ortamda nakliyenin gerçekleşmesi sağlanmaktadır. Fiyat konusunda firmamız sizlerin bütçesini zor durumda bırakmadan uygun fiyat ile hizmet sunmaktadır. Sultangazi evden eve nakliyat firmamızla iletişime geçerek fiyat konusunda ya da firmamız hakkında detaylı bilgi edinebilir, evinizi kısa süre içerisinde taşıma fırsatına sahip olabilirsiniz. Firmamızla iletişim kurmak için numaralarımızı kullanmanız yeterli olacaktır.