Hizmetlerimiz

Sultangazi evden eve nakliyat firmamız, şehir içi ve şehirler arası hizmetler sunmaktadır. Kalite ve güven esaslı hizmetler veren firmamız, geçmişten günümüze kadar hatırı sayılır bir çok hizmete imza atmıştır. Stressiz ve zahmet profesyonel bir ortamda kısa süre içerisinde eşyalarınızı yeni yaşam merkezinize taşıyan Sultangazi evden eve nakliyat firmamız, bu alanda yıllardır hizmet sunmaktadır. Yılların verdiği tecrübe ve deneyimlerini birleştiren firmamız, günümüz de İstanbul’un tüm bölgelerinde hizmet  vermeye başlamıştır. Hizmetlerimiz arasında depolama, ücretsiz ekspertiz, paketleme ve sigorta hizmeti bulunurken bunların yanı sıra müze, ofis, büro, fabrika, piyano, askılı tekstil ve banka taşımacılık hizmetleri de bulunmaktadır.

Daima daha iyi  hizmet anlayışı üzerine çalışan Sultangazi evden eve nakliyat firmamız, gelişen ve değişen sektörde daima öncü firmalar arasında yer almaktadır. Firma olarak belirlemiş olduğumuz hizmet kalitemiz ve en iyi hizmet anlayışı ilkemiz ile hizmetlerimizi maksimum kalite düzeyinde gerçekleştirmekteyiz. Sultangazi nakliyat firmamız yıllardır süregelen zor ve stresli taşınma ritüellerini kısa süre içerisinde düzenli ve disiplinli bir şekilde tamamlayarak eşyalarınızı yeni yaşam alanınızda hazır hale getirmektedir. En iyi hizmet anlayışının egemen olduğu firmamız da yıllardır bu hususta hizmet verilmekte olup müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak en temel hedefimiz haline gelmiştir.

Eşyalarınız sizlerin elini dahi sürmediği profesyonel bir ortam da sizin gözlerinizin önünde sistemli, disiplinli ve güvenli bir şekilde taşınmaktadır. Firmamız eşyalarınızın güvenliği anlamında gerekli tüm tedbirleri almış bu hususta en ufak taviz vermeden taşıma işlemini gerçekleştirmektedir. Eşyalarınız en iyi şekilde paketlenmekte olup eşyalarınız arasında bulunan monte edilebilir eşyalarınız marangoz ustalarımızın desteği ile demonte edilerek paketlenmektedir.

Paketlenen eşyalarınız nakliye için son derece uygun olarak tasarlanmış araçlarımıza yüklenerek güvenli bir şekilde taşınmaktadır. Ekipmanlarımız son teknoloji ile donatılmış olup sizlere daha iyi hizmet  sunmak amacı ile kullanılmaktadır. Sultangazi evden eve nakliyat firmamızla iletişime geçerek ücretsiz ekspertiz hizmetimizden yararlanabilir, bu sayede evinizi daha profesyonel bir ortamda taşıma fırsatı bulabilirsiniz. Firmamızla iletişime geçerek fiyat bilgisi alabilir, evinizi dilediğiniz gün veya zaman da taşıtabilirsiniz.